KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Bukiety róż

Pokaż bliskiej osobie jak bardzo jest dla Ciebie ważna. Podaruj niezwykły bukiet pięknych róż i zachwyć odbiorcę tym miłym gestem. Kwiaciarnia wysyłkowa w Olsztynie doręczy kwiaty pod wskazany przez Ciebie adres. Zobacz ofertę naszych cudownych róż.

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pocałunek róż
Bukiet pocałunek róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
95,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
99,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród
Różany ogród
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż
Bukiet jasnych róż
106,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż – dostawa w Olsztynie

Róże to najbardziej popularne i najpiękniejsze kwiaty na świecie. Zachwycające wielością odmian i kolorów w jakich występują, potrafią zrobić naprawdę duże wrażenie na osobie obdarowanej. Oszałamiają swoim charakterystycznym zapachem są doskonałą propozycją na prezent. Zobacz jakie bukiety z róż mamy w ofercie i zdecyduj się na dostawę kwiatów w Olsztynie jeszcze dziś.

Róże – co oznaczają?

Róże choć piękne i czarujące posiadają swoją ukrytą symbolikę. By w przyszłości nigdy nie popełnić gafy, zapoznaj się ze znaczeniami poszczególnych kolorów. Czerwone róże to zdecydowany faworyt na całym świecie. Oznaczające namiętność, miłość, nieprzemijające uczucie, będą idealnym bukietem na taką okazję jak zaręczyny, rocznica ślubu czy urodziny ukochanej. Czerwone róże kierujemy do osób, które darzymy prawdziwą miłością – w innym odbiorca może źle odebrać nasze zamiary. Róże herbaciane są oznaką dumy, fascynacji, szacunku i optymizmu. Te są zdecydowanie bardziej uniwersalne, podarowując właśnie takie róże nie sugerujemy żadnych zobowiązujących uczuć a więc nie musicie się martwić się o błędny odbiór waszych chęci. Róże w kolorze herbacianym możecie podarować kobiecie jak i mężczyźnie. Róże różowe (podobnie do róż herbacianych) pod względem symboliki będą propozycją uniwersalną. Oznaczają silne uczucie jednak w aspekcie bardziej rodzinnym i przyjacielskim. Jednak ze względu na walory wizualne – lepiej wybierać je jako prezent dla kobiety,  gdyż jest to kolor niezwykle dziewczęcy. Róże te oznaczają wdzięczność, szlachetność oraz podziw. Róże jasne (białe, kremowe, ecru) – symbolizują niewinność, czystość a także lojalność.
Warto jednak podkreślić, że jeśli osoba, która ma zostać obdarowana lubi róże w jakimś konkretnym kolorze, który zgodnie z symboliką oznaczałby jakieś inne zamiary adresata – podarujcie tej osobie róże takie, jakie lubi – symbolika nie powinna mieć wtedy większego znaczenia.

Bukiety z róż online

Poszukujesz kwiaciarni, która doręczy za Ciebie bukiet kwiatów pod wskazany adres do Twojej ukochanej, mamy, babci, siostry bądź koleżanki? Oferujemy kompleksową usługę dowozu kwiatów pod wyznaczony adres – to Ty wybierasz, gdzie mamy doręczyć kwiaty. Dostawa do domu, do pracy czy do restauracji? Zastanów się w jakich okolicznościach chcesz zrobić niespodziankę i złóż zamówienie na kwiaty. Gwarantujemy anonimową dostawę, ekspresowy dowóz i całkowite zadowolenie klienta. Sprawdź i zamów jeszcze dziś!