Róże wg ilości

Osobisty, niepowtarzalny prezent na rocznicę, urodziny, zaręczyny? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - RÓŻE! One z pewnością sprawdzą się na każdą ważną datę, sprawiając bliskiej osobie ogrom radości. Kreator bukietów - to Ty wybierasz z ilu kwiatów ma składać się kompozycja.

1 z 5
Bukiet 7 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż
61,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 8 róż
67,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 10 róż
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 11 róż
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 12 róż
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 13 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 14 róż
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 15 róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 16 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 16 róż
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 17 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 17 róż
122,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż
128,00 zł
Zobacz więcej

Róże wg ilości z dostawą

Najpiękniejsze i najbardziej popularne kwiaty to zdecydowanie róże. Symbol róży od lat praktykowany był w wielu dziedzinach życia i do tej pory wciąż jest elementem często wybieranym przez klientów. Są to kwiaty niezwykle eleganckie i okazałe, doskonałe na każdą okazję, robią ogromne wrażenie i pozostają w pamięci odbiorcy na długi czas. Zobacz naszą ofertę świeżych, pięknych róż i wybierz wyjątkowy bukiet dla bliskiej osoby.

Róże według ilości - kreator

Jeśli chciałbyś skomponować bukiet z konkretnej liczby róż, to właśnie trafiłeś w odpowiednie miejsce. Skorzystaj z naszego kreatora i zdecyduj się na tę jedyną kompozycję idealną dla twojej ukochanej. Jeśli jednak nie do końca wiesz z jakiej ilości kwiatów bukiet wybrać – sprawdź nasz krótki poradnik, który znajduje się poniżej.
Jeżeli poszukujesz idealnego kwiatowego prezentu na urodziny – najlepiej wybrać liczbę róż równą wiekowi osoby obdarowanej. Na 25 urodziny bukiet z 25 kwiatów, na 50 urodziny okazała kompozycja z 50 róż. Jeśli chodzi o kolor kwiatów – wybierz go odpowiednio do relacji adresata i odbiorcy. Zapoznaj się z symboliką róż w różnych kolorach, by odpowiednio dobrać bukiet.
Poszukując podarunku na rocznicę rocznicę, zasada będzie wyglądać podobnie jak powyżej – na 15 rocznicę ślubu wybierz 15 róż. Kwiaty z okazji rocznicy można dodatkowo urozmaicić wyborem koloru odpowiadającego nazwie przypisanej rocznicy. Jeśli brzmi to zbyt skomplikowanie – postaramy się to wyjaśnić. Każda rocznica ma przypisaną swoją nazwę. Jedna z najbardziej znanych i najhuczniej obchodzonych to 50 rocznica ślubu, inaczej, złota nazywana również złotymi godami. Ciekawym pomysłem jest dobranie róż, które symbolizowałyby nazwę rocznicy. Przykładem będą róże w kolorze rubinowym na 40 rocznicę ślubu nazywaną rubinową, czy róże w kolorze koralowym na 35 rocznicę ślubu. Jednak często pytacie o bukiety na te rocznice małżeństwa o mniejszym stażu – na przykład na 2 czy 4 rocznicę ślubu. W tym wypadku gafą byłoby wybrać kompozycję z takiej ilości róż, gdyż jest to zdecydowanie za mało a bukiet z małej ilości kwiatów nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Zasada mówi, by nie wręczać kwiatów o parzystej liczbie. Rozwiązaniem tego problemu jest wybór kompozycji, która będzie nawiązywać ilością do spędzonych razem miesięcy. Dla przykładu – na 3 rocznicę ślubu wybierz 36 róż.

Róże – dowóz na terenie Olsztyna

Mamy nadzieję, że powyższy poradnik był dla Was pomocny, a wybór idealnego bukietu nie stanowił wielkiego problemu i został on ostatecznie wybrany. W tym momencie należy już tylko złożyć zamówienie i cieszyć się szczęściem oraz radością osoby obdarowanej. Zamówienie należy złożyć poprzez stronę internetową, dokonać płatności a resztą już zajmiemy się sami. Ekspresowa dostawa, kompleksowa usługa dostarczania kwiatów, 100% zadowolenia klienta.