SŁODKIE PREZENTY - SPRAWDŹ

Kwiaty na przeprosiny

Każdy z nas popełnia błędy i czasami nieświadomie sprawiamy drugiej osobie przykrość. Ważne jest, aby potrafić również przeprosić. Jeśli nie możesz zrobić tego osobiście, zamów kwiaty na przeprosiny z dostawą w Olsztynie, a treść, którą chcesz przekazać, zostaw na bileciku.

1 z 2
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
73,00 zł
Zobacz więcej
Słodki poranek
Słodki poranek
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
78,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Po prostu miłość
Bukiet Po prostu miłość
83,00 zł
Zobacz więcej
Piękny bukiet kwiatów
Piękny bukiet kwiatów
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z alstromerii
Bukiet z alstromerii
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż czerwonych
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Czar Kolorów
Bukiet Czar Kolorów
106,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże na urodziny Telekwiaciarnia
Bukiet róże na urodziny
112,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na przeprosiny - dostawa w Olsztynie

Wyznaj, że przepraszam za swoje błędy i napraw je. Zamów drugiej osobie kwiaty na przeprosiny z dostawą i pokaż, że jest dla Ciebie ważna. Nie zwlekaj, by powiedzieć „przepraszam” bliskiej Ci osobie i złóż zamówienie jeszcze dzisiaj. 

Kwiaty na przeprosiny – jakie wybrać?

Błędy to ludzka rzecz. Każdy z nas je niestety popełnia. Niemniej tak samo normalne jest przeproszenie drugiej osoby za zranienie jej uczuć. W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest wysłanie kwiatów na przeprosiny, które może chociaż trochę złagodzą złość Twojej ukochanej. Jakie kwiaty jednak wybrać, aby te pomogły Ci w przeprosinach? Przede wszystkim są to czerwone róże, czyli niezbity symbol miłości. Bukiet czerwonych róż podarowany ukochanej nie tylko powie jej, że ją przepraszasz, ale także, że kochasz. Jeśli jednak wiesz, że nie przepada ona za różami, wówczas podaruj jej bukiet wykonany z innych kwiatów, np. Bukiet Czar kolorów. W ofercie naszej kwiaciarni w Olsztynie znajdziesz wiele kompozycji kwiatowych, które w sam raz nadadzą się na przeprosiny. 

Ile róż na przeprosiny zamówić?

Wiesz już, że chcesz przeprosić swoją ukochaną różami, jednakże nie masz pojęcia, ile ich zamówić w bukiecie? Niestety odpowiedź na to pytanie praktycznie nie istnieje. Nie ma bowiem takiej liczby róż, która by na pewno sprawiła, że ukochana wybaczy Ci winy. Niemniej jednak istnieje przekonanie, że zawsze lepiej podarować bukiet róż wykonany z nieparzystej liczby kwiatów. Wynika to z tego, że parzysta liczba kwiatów zarezerwowana jest dla kompozycji pogrzebowych. Jeszcze kiedyś ludzie wierzyli natomiast, że bukiet wykonany z parzystej liczby kwiatów może przynieść kobiecie pecha. Chociaż teraz wiele osób traktuje to jako stereotyp, lepiej nie ryzykować kolejnym błędem. Zawsze możesz podarować również bardziej okazały prezent, jakim jest kosz róż i liczbę kwiatów dobrać według uznania, np. 50 lub 100.