SŁODKIE PREZENTY - SPRAWDŹ

Dzień Chłopaka

Szukasz prezentu na Dzień Chłopaka? Chcesz żeby było to coś oryginalnego i niespodziewanego? Zdecyduj się na kwiaty na Dzień Chłopaka z wysyłką! Zobacz bukiety dla chłopaka w naszej kwiaciarni i zamów dostawę w Olsztynie jeszcze dzisiaj!

1 z 1
Bukiet z gerberów
Bukiet z gerberów
68,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
96,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet wiosenne kwiaty
Bukiet wiosenne kwiaty
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
111,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
121,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
146,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
172,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
181,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
189,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Dzień Chłopaka – kwiaty z dostawą w Olsztynie

Kiedy jest Dzień Chłopaka? 30 września! Zaskocz więc swojego chłopaka i prześlij mu wyjątkowy bukiet kwiatów. Pokaż mu, że go kochasz i jest dla Ciebie naprawdę ważny.

Prezent dla chłopaka

Zamierzasz zrobić swojemu chłopakowi niespodziankę w dzień jego święta? Zamów kwiaty z dostawą, które my dowieziemy pod dowolny adres w Olsztynie. Z pewnością taka forma prezentu go zaskoczy i jednocześnie pokaże, jak bardzo go kochasz. Jako słodki dodatek dołącz do nich również czekoladki Merci, Ptasie mleczko lub bombonierkę czekoladek, które dodatkowo osłodzą jego wyjątkowy dzień. Znajdziesz je w zakładce „Dodatki do kwiatów”. 30 września to data, o której nie możesz zapomnieć, więc złóż zamówienie jeszcze dzisiaj. 

Kwiaty dla chłopaka – jakie zamówić?

Bukiet czerwonych róż, kolorowy bukiet mieszany, kosz pełen kwiatów doniczkowych – wszystkie te opcje, jak i wiele innych znajdziesz w ofercie naszej kwiaciarni w Olsztynie. W sam raz nadadzą się jako prezent na Dzień Chłopaka. Zastanawiasz się, jakie dokładnie kwiaty możesz podarować swojemu chłopakowi? Przede wszystkim zadbaj o tym, żeby kwiaty miały jak najbardziej „męski” wyraz. Lepiej unikaj różowych kwiatów i jeśli możesz zamień je na fioletowe, kremowe lub pomarańczowe. To kolory, które najbardziej pasują do mężczyzny. Gerbery, goździki, róże, margerytki, eustomy oraz wiele innych kwiatów znajdziesz w bukietach, które posiadamy w naszej ofercie.