POMAGAMY ERYKOWI - ZOBACZ

Różowe tulipany od 25 do 75 sztuk

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

Opis wersji produktu

Jak wiele kwiatów, tak wiele różnych znaczeń, które niesie za sobą ich kolorystyka. Wiedza o tym, co oznaczają poszczególne barwy jest niezwykle przydatna, zwłaszcza gdy wysyłając bukiet tulipanów chcesz przekazać odpowiednią wiadomość. Różowe tulipany symbolizują czułość, troskę, oraz przekazują najlepsze życzenia. Kwiaty w tym kolorze są idealne do podarowania przyjaciołom, czy rodzinie, aby pokazać im, jak bardzo Ci zależy. W końcu nie ma nic piękniejszego niż bukiet naszych różowych tulipanów Premium. Te kwiaty z pewnością nie pozostawią żadnej osoby obojętnej, ponieważ emanują delikatnością i elegancją. Ponadto, nasze kwiaty ścinane są w dniu wysyłki, aby mogły cieszyć oko obdarowanej osoby jak najdłużej, a następnie dostarczane w zabezpieczonym, eleganckim pudełku przez kurierów DHL prosto w ręce Twoich najbliższych.

Wielkość bukietu
Mały ok 25 kwiatów
Średni ok 50 kwiatów
Duży ok 75 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Telekwiaciarnia Olsztyn  doręczy kwiaty jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w Telekwiaciarnia Olsztyn. Aby go otrzymać, musisz: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu, aż do osiągnięcia 10%.